Informacje o dostawie

Informacje o dostawie.

Jeżeli mieszkasz w Elblągu, to najprościej będzie jak odbierzesz zamówione towary osobiście w siedzibie Agencji Reklamowej CONTACT (właściciela sklepu www.ilove.elblag.pl). Zaoszczędisz wówczas na kosztach wysyłki.

Dla zamieszkałych dalej niż tych parę ulic...  oferujemy wysyłkę pocztą lub kurierem. Wybór rodzaju dostawy oraz jej koszty wyświetlą się podczas składania zamówienie. Wszystkie zakupione towary staramy się jak najlepiej przygotować do wysyłki. Prosimy jednak o sprawdzenie stanu paczki przy kurierze lub listonoszu. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia niezbędne będzie spisania protokołu szkody.

Po za granicami Polski możliwa jest wysyłka za opłatą zryczałtowaną, której koszty wyświetlą się podczas składania zamówienia. Dotyczy tylko i wyłącznie krajów należących do Unii Europejskiej. W pozostałe krańce Świata koszty wysyłki ustalamy indywidualnie.

Informujemy również, że klient naszego sklepu ma prawo zwrócić w ciągu 10 dni towar w nim zakupiony poprzez internet bez podawania powodu zwrotu. Taką możliwość gwarantuje Wam Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

zapraszamy na zakupy!
zespół Agencji Reklamowej CONTACT