Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja)
Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja) Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja) Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja) Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja) Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja)

Obraz na płótnie "Plac Fryderyka Wilhelma w Elblągu" (reprodukcja)

Marka: DPS druk
Kod produktu: Canvas
Dostępność: Na zamówienie

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie

Skontaktuj się


Obraz / Fotoboard

Podstawowa cena dotyczy rozmiaru: 30 cm x 40 cm

Producent: DPS druk - digital printing solutions

Oferujemy obraz wykonany w najwyższej jakości.
Wydruk w jakości fotograficznej o największej dostępnej rozdzielczości w druku atramentowym 1440dpi, na płótnie niemieckiej produkcji o składzie 100% bawełna - A.Berger FineArt canvas Miro 4443-56 360g/m2. Płótno naciągamy na sosnowe blejtramy (krosna). Obraz posiada haczyk do bezpośredniego zawieszenia na ścianę. Można go również oprawić w dowolne ramy.


Materiał: Płótno / Canvas

A.Berger FineArt canvas Miro 4443-56 360g/m2 to produkt najwyższej jakości niemieckiej produkcji przeznaczony do druku wysokiej jakości reprodukcji. Jest to naturalny produkt, który składa się w 100% z bawełny.

Gramatura: 360 g/m2

Materiał: nie strzępi się, idealnie płaski z naturalną strukturą płótna,  dostosowany do druku solwentowego w jakości 1440 dpi,  produkt naturalny w 100% bawełna