O nas

Serwis www.ilove.elblag.pl powstał z myślą o naszym mieście. Elbląg to miasto, które nas fascynuje, w którym mieszkamy i pracujemy. Oferujemy Wam upominki związane z Elblągiem, które warto mieć u siebie w domu, lub obdarować nimi przyjaciół z całej Polski i Świata. Znajdziecie tutaj produkty sygnowane naszym logiem - takie jak koszulki, obrazy, fototapety oraz inne przedmioty, które są związane z Elblągiem.


Serwis jest własnością istniejącej od 2000 roku elbląskiej Agencji Reklamowej CONTACT, która działa w obszarach szeroko pojętej produkcji reklamowej, kreacji, planowania, doradztwa, marketingu, PR oraz Social Media.

Wypada, więc powiedzieć parę słów o nas:

Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, co niewątpliwie wyróżnia nas na tle innych agencji reklamowych w Polsce. Naszym kolejnym atutem jest bogate doświadczenie w realizacji mniejszych zleceń lokalnych, jak i dużych kampanii ogólnopolskich. Współpracujemy zarówno z drobnymi firmami, gminami, urzędami miast, jak również z dużymi spółkami i korporacjami.

Na mapie reklamy i marketingu plasujemy się pomiędzy Agencją a Domem Medialnym. Taka pozycja pozwala nam wnosić do działań z Klientem nowe wartości dodane: od planowania oraz kreowania działań marketingowych - do bezpośredniej produkcji reklamowej. Gwarantuje to kompleksową obsługę zlecenia i świadomą odpowiedzialność zespołu naszej agencji za każdy etap jego realizacji.


Jesteśmy  również właścicielem wielu marek oraz dostawcą usług reklamowych, takich jak:

www.drukarnia.elblag.pl | Drukarnia offsetowa online
www.kubki.info.pl | Produkcja Kubków Reklamowych
www.fotoboard.com.pl | Produkcja Fotoboardów
www.dpsdruk.pl | Drukarnia wielkoformatowa

 

Zapraszamy do zakupów!

zespół Agencji Reklamowej CONTACT