Fototapeta - Starówka w Elblągu
Fototapeta - Starówka w Elblągu Fototapeta - Starówka w Elblągu Fototapeta - Starówka w Elblągu Fototapeta - Starówka w Elblągu Fototapeta - Starówka w Elblągu

Fototapeta - Starówka w Elblągu

Marka: DPS druk
Kod produktu: fototapeta
Dostępność: Na zamówienie

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie

Skontaktuj się

Fototapeta WallArt ORAJET® R3628 to wysokiej jakości fototapeta samoprzylepna.

Producent (nadruk): DPS druk - digital printing solutions

Rozmiar: 386,4 x 260 cm (szerokośc x wysokość). Istnieje mozliwość docięcia do mniejszego rozmiaru. W tym celu, podczas zakupu, proszę dodać w polu uwagi wymiar do jakiego mamy dociąć tapetę. Usługa nie ma wpływu na prezentowaną cenę.

Materiał i wydruk: Oferujemy fototapetę wykonaną w najwyższej jakości fotograficznej. Wydruk o największej dostępnej rozdzielczości w druku atramentowym 1440dpi wykonany na folii WallArt PCV, gr 80 mic, do grafiki ściennej - Semi Matt (satyna) z klejem solwentowym ultra usuwalny. WallArt to miękka folia PCV dobrze dopasowująca się do podłoża przeznaczona na naklejanie bezpośrednio na ścianę wewnątrz budynków. Tapeta dodatkowo pokryta jest laminatem Avery® DOL 3000 Semi Matt (satyna), który idealnie zabezpiecza wydruk i przedłuża jego żywotność. Tapeta ma idealnie płaską strukturę i dopasowuje się do drobnych przetłoczeń oraz łuków.

Montaż (tapetowanie): Tapetę dostarczamy przeważnie w 3 równych brytach (rolkach) w układzie  pionowym.  Projekt nadruku na tapetę został tak zaprojektowany, aby bryty można przyciąć do dowolnej wysokości. Powierzchnię ściany należy bardzo porządnie zmyć i odtłuścić lub zagruntować (zalecamy zagruntować). Do zagruntowania używamy zwykłego kleju do tapet papierowych. W przypadku nowych ścian można zastosować uprzednio Unigrunt. Po zagruntowaniu czekamy około 1 godziny. Klejenie rozpoczynamy od lewego brytu. Odrywamy papier z folii (tapety) oraz precyzyjnie naklejamy cały bryt do ściany. Kolejny bryt, przed oderwaniem papieru spodniego od folii, należy spasować z poprzednim. Proszę pamiętać, że wydruk powinien spasować się z poprzednim brytem nachodząc na niego około 1 cm. Na terenie Elbląga oferujemy usługę profesjonalnego wyklejenia tapety WallArt w cenie 25 zł /m2.

UWAGA: Tapeta dopasowuje się do kształtu i struktury ściany. W przypadku nierówności na ścianie - zostaną one uwidocznione!

Fotografia Krzysztofa Koseckiego.